تعرفه تبلیغات در سایت تخصصی ژئوتکنیک

این تعرفه بر اساس محلی که بنر و تبلیغ شما قرار می‌گیرد محاسبه می‌شود. به عنوان نمونه ممکن است تبلیغ شما درون وب سایت مورد نظر در صفحه اول، و بالاترین بخش قرار بگیرد که مطمئنا به این روش تعرفه تبلیغات بسیار بالا خواهد بود. همچنین ممکن است بنر در صفحات داخلی، در گوشه ای قرار بگیرد که تعرفه آن در مقایسه با حالت قبلی کمتر است.

همانطور که گفتیم تعرفه در سایت های پربازدید به تعداد بازدیدکننده آن و همچنین قسمتی از طراحی وب سایت که قرار است بنر بر روی آن قرار بگیرد بستگی دارد.

ما تبلیغات شما را در قسمت های مختلف و در سایزهای مختلف نمایش می‌دهیم. شما تنها زمانی هزینه‌ای پرداخت می‌کنید که روی تبلیع شما کلیک شود. همچنین باید بدانید، در تبلیغات کلیکی نمایش تبلیغ‌هایتان یا مدت زمان کمپین برایتان هزینه‌ای دربر نخواهد داشت.

هزینه‌ی هر کلیک می‌تواند بر اساس انتخاب هدفمندی‌های مختلف، متفاوت باشد. قیمت انواع کلیک‌ها را براساس شرایط زیر در روزهای آتی ارائه می گردد

انواع تبلیغات :

  1. تبلیغات کلیکی یا بنری در سایت
  2. متنی در وب سایت
  3. بنری گوشه ای ثابت
  4. قرار دادن بین مطالب سایت
  5. ایمیلی

هدف از این روند جهت اطلاع رسانی به مشتری درمورد پیرامون محصول جدید و یا استفاده ی جدیدی از محصول قدیمی است ویا بتواند مشتری زودتر به خواسته های خود از جمله درک مطلب ، آموزشات و… برسد ودر نهایت می توان در چهار مورد خلاصه کرد :

آگاهی:

شرکت هایی که در مرحله معرفی خود قرار دارند به طور کلی برای این هدف کار می کنند.این هدف شامل متقاعد کردن مشتریان برای خرید محصول جدید معرفی شده در بازار است. در اینجا، تبلیغ کنندگان از آگهی های جذاب استفاده می کنند تا مشتریان محصولات را ببیند و آن را امتحان کنند.

تداوم:

این هدف در مورد نگه داشتن مشتریان موجود برای محصول است. تبلیغ کنندگان در اینجا به طور کلی با آوردن ویژگی جدید در محصول سعی می کنند تا مشتریان موجود به خرید محصولات خود ادامه دهند.

برندینگ:

این هدف اساسا برای آن دسته از شرکت هایی است که می خواهند مشتریان رقبا را جذب کنند. در اینجا، تبلیغ کنندگان سعی میکنند مشتریان را متقاعد کنند که محصولاتی را خرید کنند که نام تجاری شرکت بر روی آن هاست.

 

جهت درج آگهی و همچنین انجام هماهنگی های لازم با ایمیل info@geotechnic.info وهمچنین آیدی تلگرام  Geotechnic_info@ در تماس باشید.

 

 

آمار

  • 0
  • 88
  • 6,913
  • 15,010
  • 40,162